David Slabý
a teď s tím černým křížkem na čele (JFP, 19.4.2013 11:34:47)
a v černé cele celé setmělé (Běta, 19.4.2013 21:29:52)
mariáš hraje. S osudem či o sud? (Běta, 19.4.2013 21:29:52)
když sníh taje, pak odsud až posud (JFP, 19.4.2013 22:13:41)
pak se dají třeba cvrnkat kuličky (JFP, 19.4.2013 22:13:41)
dovnitř ďolíčku pomocí rampičky (D/ňa, 19.4.2013 22:50:59)
Contact
Favourite software
- Debian GNU/Linux
- Screen (virtual terminal multiplexor)
- Vim
- Chromium (with Vimium extension)
- Finch (console version of Pidgin Instant Messenger)
- MPlayer (media player)
